Витрати палива. Потужність. Крутний момент. Час розгону до 100 км/год. Ми постійно дивимось на ці цифри. Вони є базовими показниками. Якщо ви вибираєте седан, ви, ймовірно, звертаєте увагу на об’єм салону в кубічних футах чи простір для ніг. Це метрики, які кажуть вам, що ви отримуєте за власний кошт. Вони зрозумілі та прості.
Але є цифри, які збивають з пантелику. Зокрема нових покупців. Більшість ігнорують їх доти, доки не стає надто пізно. Одним із найнебезпечніших недоглядів є номінальна маса автопоїзда (Gross Combination Weight Rating, GCWR).
Якщо ви плануєте буксирувати причіп, знання вашого GCWR є обов’язковим. Це межа безпеки. Перевищення цього значення веде до механічних поломок.
Зміст
Що насправді означає GCWR
GCWR автомобіля – це встановлена виробником межа. Він визначає максимальну загальну вагу завантаженого тягача плюс його прикріпленого завантаженого причепа. Ви ніколи не повинні перевищувати це число. Це не вимір вашого поточного навантаження. Це жорсткий ліміт.
Думайте про нього як про номінальну масу транспортного засобу (GVWR), але з однією особливістю. GVWR охоплює лише вантажівку або позашляховик. GCWR охоплює вантажівку, позашляховик і причіп разом.
Як виробники розраховують це значення? Ford пояснює це чітко. Ви складаєте:
– Власну масу (суха вага) автомобіля
– Допустиму вантажопідйомність
– Вага водія та пасажирів
– Вага причепа
Сума має залишатися в межах ліміту. Проста математика. Фатальні наслідки, якщо ігнорувати це правило.
Чому безпека вимагає поваги до цієї межі
Навіщо існують обмеження? фізика. Перевантаження будь-якого окремого транспортного засобу є ризикованим. Перевантаження сполучення (автопоїзда) – це рецепт катастрофи.
Важкі вантажі вбивають керованість. Але ризики йдуть глибше у конструкцію машини.
– Гальма: Вони перегріваються. Їхня ефективність падає. Ви втрачаєте гальмівну потужність.
– Шини: Вони лопаються під надмірною напругою.
– Двигун/Коробка передач: Додатковий опір викликає перегрів. За ним слідує механічна поломка.
– Підвіска: Компоненти згинаються. Вони ламаються. Втрата контролю.
Може статися багато видів поломок. Усі вони погані. Правило є абсолютно. Ніколи не перевищуйте GCWR вашого автомобіля.
Де знайти цей показник
Вам потрібно знати це число перед тим, як причепити причіп. Де воно?
1. Наклейка на дверному отворі: Подивіться всередину рами водійських дверей. Поруч із замком.
2. Онлайн: Більшість виробників публікують специфікації на своїх сайтах.
Якщо ви не можете знайти його, перевірте базу даних виробника. У таблиці нижче наведено конкретні значення GCWR для різних моделей Acura та Audi.
Дані GCWR для Acura
Вибрати за маркою: Acura
2006
| Модель | GCWR (фунти) |
| :— | :— |
| MDX 8121 |
| RL | 5162 |
| RSX | 4384 |
| TL | 4730 |
| TSX | – |
2007
| Модель | GCWR (фунти) |
| :— | :— |
| MDX 10053 |
| RL | 5164 |
| RDX | 6394 |
| TL | 4773 |
| TSX | 4407 |
2008
| Модель | GCWR (фунти) |
| :— | :— |
| MDX 10053 |
| RL | 5164 |
| RSX | 6394 |
| TL | 4773 |
| TSX | 4407 |
2009
| Модель | GCWR (фунти) |
| :— | :— |
| MDX 10053 |
| RL | 5233 |
| RSX | 5574 |
| TSX | 4550 |
Для отримання додаткових специфікацій Acura перевірте GVWR, GAWR, вантажопідйомність багажника, власну масу, допустиме навантаження та буксирувальну здатність.
Дані GCWR для Audi
Вибрати за маркою: Audi
2006
| Модель | GCWR (фунти) |
| :— | :— |
| A3 | – |
| A4 | – |
| A6 | – |
| A8 | – |
| S4 | – |
| TT | – |
2007
| Модель | GCWR (фунти) |
| :— | :— |
| A3 | – |
| A4 | – |
| A6 | – |
| A8 | – |
| Q7 | 10665 |
| RS4 | – |
| S4 | – |
| S6 | – |
| S8 | – |
2008
| Модель | GCWR (фунти) |
| :— | :— |
| A3 | – |
| A4 | – |
| A5 | – |
| A6 | – |
| A8 | – |
| Q7 | 10665 |
| R8 | – |
| RS4 | – |
| S4 | – |
| S5 | – |
| S6 | – |
| S8 | – |
| TT | – |
2009
| Модель | GCWR (фунти) |
| :— | :— |
| A3 | – |
| A4 | – |
| A5 | – |
| A8 | – |
| Q7 | 10665 |
| R8 | – |
| S4 | – |
| S5 | – |
| S8 | – |
| TT | – |
Для отримання додаткових специфікацій Audi перевірте GVWR, GAWR, вантажопідйомність багажника, власну масу, допустиме навантаження та буксирувальну здатність.
Список продовжується для інших марок. Але поч
BMW GCWR
Логотип “Баварського автозаводу” охоплює широкий діапазон обмежень за масою. Деякі седани ледь перевищують 5 000 фунтів, тоді як важкі позашляховики значно перевищують 10 000. Якщо ви плануєте буксирувати щось суттєве, X5 є єдиним безпечним вибором для більшості років у цьому часовому діапазоні.
BMW 2006
Лінійка 2006 року мізерна даними. Більшість купе і седанів немає опублікованих значень повної маси (GCWR). Справжню картину показують позашляховики.
- 325: Немає даних
- 330: Немає даних
- 525: Немає даних
- 530: Немає даних
- 550: Немає даних
- 650: Немає даних
- 750: Немає даних
- 760: Немає даних
- M3: Немає даних
- M5: Немає даних
- M6: Немає даних
- X3: 7673 фунта
- X5: 10802 фунта
- Z4: Немає даних
- Z4M: Немає даних
BMW 2007
Зміни були мінімальними. X5 втратив трохи допустимої маси у складі, тоді як X3 залишився незмінним. У високопродуктивних моделей, таких як M5 та M6, як і раніше, відсутні конкретні значення GCWR.
- 328: Немає даних
- 335: Немає даних
- 525: Немає даних
- 530: Немає даних
- 550: Немає даних
- 650: Немає даних
- 750: Немає даних
- 760: Немає даних
- Alpina B7: Немає даних
- M5: Немає даних
- M6: Немає даних
- X3: 7662 фунта
- X5: 11132 фунти
- Z4: Немає даних
- Z4M: Немає даних
BMW 2008
У лад вступили нові моделі. З’явилася перша серія, а позашляховик X6 приєднався до сімейства SUV.
- 128: Немає даних
- 135: Немає даних
- 328: Немає даних
- 335: Немає даних
- 528: Немає даних
- 535: Немає даних
- 550: Немає даних
- 650: Немає даних
- 750: Немає даних
- 760: Немає даних
- Alpina B7: Немає даних
- M3: Немає даних
- M5: Немає даних
- X3: 7662 фунта
- X5: 11132 фунти
- X6: 11044 фунта
- Z4: Немає даних
- Z4M: Немає даних
BMW 2009
X5 спостерігалося незначне зниження GCWR. Модель 750 зникла зі списків у деяких наборах даних за цей рік, але основні показники позашляховиків залишаються незмінними.
- 128: Немає даних
- 135: Немає даних
- 328: Немає даних
- 335: Немає даних
- 528: Немає даних
- 535: Немає даних
- 550: Немає даних
- 750: Немає даних
- M3: Немає даних
- M5: Немає даних
- M6: Немає даних
- X3: 7662 фунта
- X5: 11066 фунтів
- X6: 11044 фунта
Buick GCWR
Buick тримався простоти у ці роки. LaCrosse та Lucerne мали ідентичні рейтинги маси. Rainier був винятком, побудованим на платформі вантажівки GM, що забезпечувало йому значно більшу межу буксирування порівняно з седанами.
Buick 2006
Тут Rainier був «важковозом». Більшість інших моделей призначалися виключно для легких навантажень або взагалі не допускали буксирування.
- LaCrosse: 4645 фунтів
- Lucerne: 4 914 фунтів
- Rainier: 10500 фунтів
- Rendezvous: 7746 фунтів
- Terraza: 8500 фунтів
Buick 2007
Модель Terraza була виключена з лінійки. LaCrosse та Lucerne зберегли свої рейтинги. Rainier залишався надійним варіантом для більш важких вантажів.
- LaCrosse: 4645 фунтів
- Lucerne: 4 914 фунтів
- Rainier: 10500 фунтів
- Rendezvous: 7746 фунтів
Buick 2008
З’явився Enclave, який посів перше місце по вантажопідйомності. Старі седани зберегли свої обмеження.
- Enclave: 9500 фунтів
- LaCrosse: 4645 фунтів
- Lucerne: 4 914 фунтів
Buick 2009
Стабільний стан. Enclave продовжує домінувати у рейтингах буксирування Buick.
- Enclave: 9500 фунтів
- LaCrosse: 4645 фунтів
- Lucerne: 4 914 фунтів
Cadillac GCWR
Розкішні позашляховики Cadillac призначені для роботи. Лінійка Escalade пропонує одні з найвищих значень GCWR у своєму сегменті у ці роки. Седани набагато скромніші, їхня маса коливається в районі 5 000-5 500 фунтів.
Cadillac 2006
Escalade ESV тут королем з показником 14 000 фунтів. CTS-V і STS-V – це спортивні седани, але їхня вантажопідйомність напрочуд низька в порівнянні з позашляховиками.
- CTS: 4659 фунтів
- CTS-V: 5000 фунтів
- DTS: 5159 фунтів
- Escalade: 12 902 фунти
- Escalade ESV: 14 000 фунтів
- Escalade EXT: 13464 фунти
- SRX: 5314 фунтів
- STS: 5008 фунтів
- STS-V: 5383 фунти
- XLR: Немає даних
- XLR-V: Немає даних
Cadillac 2007
Всі моделі Escalade по всій лінійці перестрибують до 14000 фунтів. У SRX спостерігається величезне зростання GCWR, ймовірно, через оновлення трансмісії.
- CTS: 4659 фунтів
- CTS-V: 5000 фунтів
- DTS: 5159 фунтів
- Escalade: 14 000 фунтів
- Escalade ESV: 14 000 фунтів
- Escalade EXT: 14 000 фунтів
- SRX: 6314 фунтів
- STS: 5079 фунтів
- STS-V: 5544 фунта
- XLR: Немає даних
- XLR-V: Немає даних
Cadillac 2008
CTS отримує приріст вантажопідйомності. DTS залишається незмінним. Гібридна версія Escalade не вказана, але стандартні моделі залишаються сильними.
- CTS: 5011 фунтів
- DTS: 5159 фунтів
- Escalade: 14 000 фунтів
- Escalade ESV: 14 000 фунтів
- Escalade EXT: 14 000 фунтів
- SRX: 6 3
GCWR Ford: Важкі ваги та легкі перевізники
Лінійка автомобілів Ford 2006 року розповідає історію двох абсолютно різних напрямків бізнесу. Crown Victoria має скромний показник у 5 592 фунти. Потім йде серія E-Series. E-350 Super Duty сягає 13 000 фунтів. Це величезна різниця. F-150 має межу в 11665 фунтів. А Ranger? 9360 фунтів. Невеликі вантажівки з великими обмеженнями.
До 2007 року Ford починає додавати нові моделі. З’являється Edge з лімітом 6 248 фунтів. Expedition EL збільшується до 15078 фунтів. F-250 і F-350 обидва піднімаються до 17 000 фунтів. Зауважте Mustang? Він має своє число. 4611 фунтів. Більшість автомобілів не мають зазначеного GCWR, тому що вони не призначені для буксирування великих вантажів. Mustang може, але ледве. Ranger у 2007 році втрачає у можливостях. Показник падає до 5820 фунтів. Чому? Ймовірно, через передавальні числа трансмісії або системи охолодження.
2008 приносить F-450. 27000 фунтів. Це не просто вантажівка. Це напівпричіпна вісь із кузовом. F-350 залишається на рівні 17000 фунтів. Але F-250 знижується до 15 000 фунтів. Непослідовно? Можливо. Або, можливо, різні варіанти двигунів диктують цю межу. Escape Hybrid залишається стабільним на рівні близько 4700 фунтів.
2009 бачить різке зростання F-150. 14950 фунтів. Величезний стрибок, порівняно з попереднім роком. F-450 падає до 16983 фунтів. Це схоже на корекцію. Explorer стабілізується на рівні 8110 фунтів. Flex з’являється з показником 6900 фунтів. Середньорозмірні позашляховики починають серйозно ставитися до буксирування.
GCWR GMC: Робоча лінійка
GMC не грає з маленькими числами у важких моделях. Sierra 3500 2006 року тримається на рівні 15792 фунта. Yukon XL сягає 13 000 фунтів. Canyon мізерно малий у порівнянні з ними. 5179 фунтів. Це середньорозмірна вантажівка. Не просіть його перевозити будинок.
2007 додає Acadia. 9500 фунтів. Трохи для кросовера. Sierra 3500 трохи знижується до 15342 фунтів. Потім 2008 року знову піднімається до 16 000 фунтів. Sierra 2500 збільшується до 15858 фунтів. Невеликі прирости. Великий вплив.
Yukon Hybrid з’являється у 2008 році. 12000 фунтів. Гібридні технології зазвичай знижують можливості буксирування, але GCWR залишається високим. У 2009 році Sierra 2500 трохи збільшується до 15926 фунтів. Yukon XL падає до 11000 фунтів. Це дивно. Зазвичай довша база допомагає стабільності. Можливо, розподіл корисного навантаження є причиною.
GCWR Honda: Точність інженерії
Показники Honda нижче в усіх напрямках. Accord 2006 має межу в 4 206 фунтів. Civic важче. 4968 фунтів. Ridgeline – зірка. 9653 фунта. Це монокок-пікап, але він тягне.
2007 рік піднімає Pilot до 9700 фунтів. Ridgeline збільшується до 10085 фунтів. Civic Hybrid падає до 3736 фунтів. Вага має значення. Гібриди додають масу батарей. Найменше місця для ваги причепа.
Accord зникає зі списку GCWR у 2008 році. Зник. Можливо вони перестали сертифікувати його для буксирування? Або даних просто немає. Pilot залишається на рівні 9700 фунтів. У 2009 році Pilot падає до 8466 фунтів. Чому? Рестайлінг? Інше налаштування двигуна? Civic Hybrid також зникає.
GCWR Hummer: Буксирування в стилі танка
Hummer не зводив економічні автомобілі. Вони будували пам’ятники. H1 Alpha 2006 досягає 17 300 фунтів. Це тяжко. H2 важить 13050 фунтів. А H3? 8000 фунтів. Це найменша модель.
2007 бачить, як H2 трохи збільшується до 13 150 фунтів. H3 залишається дома. 8000 фунтів. Без змін.
2008 дає H2 приріст. 14000 фунтів. Поліпшене охолодження? Більш міцні осі? H3T з’являється у 2009 році. 9461 фунт. Версія пікапа H3. Він може буксирувати більше ніж позашляховик. Це логічно. Кузов допомагає у розподілі ваги.
GCWR Hyundai: Аутсайдери
Показники Hyundai початку 2000-х скромні. Azera 2006 року має 4779 фунтів. Santa Fe – 6399 фунтів. А Tucson? 4403 фунти. Невеликі кросовери.
2007 приносить Entourage. 5550 фунтів. Мінівен. Очікувано. Santa Fe падає до 5527 фунтів. Tucson падає до 4390 фунтів. Поліпшення ефективності? Або суворіші обмеження?
2008 бачить, як Elantra збільшується до 5 550 фунтів. Це великий стрибок у порівнянні з 3623 фунтами в 2007 році. Чи змінили комплектацію для буксирування? Accent залишається стабільним на рівні 4779 фунтів.
2009 скупий. Sonata має 4442 фунти. Azera тримається на рівні 4779 фунтів. Hyundai тоді не вичавлював межі. Вони будували надійність.
GCWR Infiniti: Розкішна потужність
Infiniti поєднує розкіш із могутністю. FX45 2006 року досягає 8020 фунтів. QX56 – це танк. 14510 фунтів. А G35? 4655 фунтів. Спортивний автомобіль. Не чекайте, що він буксируватиме човен.
2007 змінює ситуацію. FX45 різко збільшується до 14520 фунтів. Чому? Чи додали вони пакет для буксирування за замовчуванням? G35 збільшується до 9155 фунтів. Величезний стрибок. Можливо, це інша комплектація. M35 досягає 12982 фунтів. Це стає серйозним.
2008 представляє EX35. 12902 фунта. G37 збільшується до 13266 фунтів. M35 та M45 зникають зі списку. Можливо вони не сертифіковані для буксирування в ці роки. Або даних немає.
2009 приносить FX50. 9109 фунтів. QX56 падає до 15100 фунтів. Невелика флуктуація. Infiniti знаходить баланс між розкішшю та корисністю.
GCWR Isuzu: Нішевий гравець
Isuzu невелика компанія. Але їхні показники є надійними. Ascender 2006 має 10 000 фунтів. i-350 – 9000 фунтів. А i-280? 5500 фунтів.
2007 зберігає Ascender на рівні 10 000 фунтів. i-370 збільшується до 9000 фунтів. Послідовно.
2008 рік підвищує i-370 до 9500 фунтів. Невелике збільшення. i-290 різко збільшується до 6000 фунтів. Isuzu не женеться за обсягом продажів. Вони женуться за конкретну корисність.
GCWR Jaguar: Стиль важливіший за зміст
Jaguar не вказує GCWR. Взагалі. Протягом багатьох років. З 2006 до 2009 року. S-Type, X-Type, XJ8, XKR. Нічого.
XF з’являється у 2009 році. Досі немає числа. Jaguar пріорітізує динаміку водіння. Буксирування порушує баланс. Якщо вам потрібно щось буксирувати на Jaguar, ви використовуєте неправильний автомобіль. Або ви орендуєте Land Rover.
GCWR Jeep: Буксирування поза дорогами
Jeep – це про можливості. Commander 2006 року має 8231 фунт. Liberty – 8500 фунтів. Wrangler невеликий. 5350 фунтів.
2007 додає Compass. 4221 фунт. Wrangler падає до 4910 фунтів. Непослідовно? Або різні конфігурації?
2008 рік бачить, як Commander збільшується до 8670 фунтів.
Kia GCWR
У середині 2000-х років Kia не славилася здатністю буксирувати важкі причепи. Більшість моделей їхньої лінійки, включаючи Optima, мали скромну допустиму повну масу з причепом (GCWR) на рівні 5292 фунтів. Дані про буксирування для Rio і Sportage в більшості записів відсутні, проте Sorento і Sedona були єдиними моделями, які мають серйозні можливості в цьому плані.
| рік | Модель | GCWR (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | Аманті | – |
| 2006 | Optima | 5292 |
| 2006 | Rio | – |
| 2006 | Rio 5 | – |
| 2006 | Sedona | – |
| 2006 | Sorento | – |
| 2006 | Спектра | – |
| 2006 | Spectra 5 | – |
| 2006 | Sportage | 4880 |
| 2007 | Аманті | – |
| 2007 | Optima | 5292 |
| 2007 | Rio | – |
| 2007 | Rio 5 | – |
| 2007 | Rondo | – |
| 2007 | Sedona | 8015 |
| 2007 | Sorento | 9299 |
| 2007 | Спектра | – |
| 2007 | Spectra 5 | – |
| 2007 | Sportage | 4880 |
| 2008 | Аманті | – |
| 2008 | Optima | 5292 |
| 2008 | Rio | – |
| 2008 | Rio 5 | – |
| 2008 | Rondo | – |
| 2008 | Sedona | – |
| 2008 | Sorento | 9299 |
| 2008 | Спектра | – |
| 2008 | Spectra 5 | – |
| 2008 | Sportage | 4880 |
| 2009 | Borrego | 9398 |
| 2009 | Спектра | – |
| 2009 | Spectra 5 | – |
Додаткові характеристики Kia:
– GVWR Kia
– GAWR Kia
– Вантажопідйомність Kia
– Власна маса Kia
– Корисне навантаження Kia
– Буксирувальна здатність Kia
Land Rover GCWR
Ці британські позашляховики також не відрізнялися високою тяговою здатністю. У 2009 році LR2 ледве перевищував позначку 8000 фунтів. Щоб подолати рубіж в 13 000 фунтів, були потрібні великі Range Rover і LR3. Навіть тоді показники напрочуд скромні для автомобілів, які, судячи з їхнього зовнішнього вигляду, повинні легко буксирувати човен або кемпер.
| рік | Модель | GCWR (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | LR3 | 13165 |
| 2006 | Range Rover | 13324 |
| 2006 | Range Rover Sport | 13318 |
| 2007 | LR3 | 13276 |
| 2007 | Range Rover | 13324 |
| 2007 | Range Rover Sport | 13334 |
| 2008 | LR2 | – |
| 2008 | LR3 | – |
| 2008 | Range Rover | – |
| 2008 | Range Rover Sport | 13334 |
| 2009 | LR2 | 7905 |
| 2009 | LR3 | 13662 |
| 2009 | Range Rover | 13564 |
| 2009 | Range Rover Sport | 13334 |
Додаткові характеристики Land Rover:
– GVWR Land Rover
– GAWR Land Rover
– Вантажопідйомність Land Rover
– Власна маса Land Rover
– Корисне навантаження Land Rover
– Буксирувальна здатність Land Rover
Lexus GCWR
Lexus зберігала легкість своїх люксових седанів у плані буксирування. Лінійки ES, GS та IS представлені порожніми осередками. Для реальної роботи були потрібні позашляховики. RX 350 та RX 400h мають показники в діапазоні від 6000 до 8000 фунтів. Якщо вам потрібно було буксирувати причіп у 2009 році, LX 570 був вашим єдиним реальним варіантом із показником 14 645 фунтів.
| рік | Модель | GCWR (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | ES 330 | – |
| 2006 | GS 300 | – |
| 2006 | GS 430 | – |
| 2006 | GX 470 | 11521 |
| 2006 | IS 250 | – |
| 2006 | IS 350 | – |
| 2006 | LS 430 | 6140 |
| 2006 | LX 470 | 12240 |
| 2006 | RX 330 | 7510 |
| 2006 | RX 4000h | 8015 |
| 2006 | SC 430 | – |
| 2007 | ES 350 | – |
| 2007 | GS 350 | – |
| 2007 | GS 430 | – |
| 2007 | GS 450h | – |
| 2007 | GX 470 | 11521 |
Повна маса буксированого причепа та автомобіля (GCWR) Nissan
Лінійка автомобілів Nissan цього періоду варіювалася від легких міських автомобілів до важких вантажівок. Для 350Z не вказана повна маса причепа і автомобіля, що буксирується (GCWR), що означає, що ви, ймовірно, не буксируватимете що-небудь значне на цьому автомобілі Z-серії, якщо тільки вам не подобається відчувати підвіску на міцність. Altima мав показник GCWR в діапазоні від 4150 до 4205 фунтів залежно від року випуску. Модель Altima Hybrid 2007 року мала показник 4632 фунти, ймовірно, через додаткову масу акумуляторної батареї, що впливає на те, яка вага причепа трансмісія може безпечно буксирувати.
У Armada спостерігалися значні стрибки. У 2006 році він становив 11 818 фунтів, у 2007 році зріс до 12 800 фунтів, а потім для моделей 2008 та 2009 років різко збільшився до 15 100 фунтів. Це величезне зростання буксирувальної здатності для позашляховика повнорозмірного класу. Frontier коливався в діапазоні від 10676 до 11133 фунтів. Для власників Maxima межа становила приблизно від 4623 до 4741 фунта. Якщо ви буксирували Murano, межа становила стабільні 8 100 фунтів у 2006–2007 роках, а потім знизилася до 7 505 фунтів у 2009 році. Pathfinder залишався стабільним на рівні близько 10 500 фунтів, а Quest варіювався в діапазоні від 7662 до 7943 фунтів.
Sentra був легким, з GCWR в діапазоні від 3663 до 4047 фунтів. Не намагайтеся буксирувати човен Sentra. Titan був робочою конячкою, збільшивши показник з 11465 фунтів у 2006 році до 11688 фунтів до 2009 року. Xterra починався з 9658 фунтів і в наступні роки знизився до 9300 фунтів. Rogue з’явився в 2008 році з помірною межею 4 430 фунтів.
Повна маса буксированого причепа та автомобіля (GCWR) Pontiac
Показники Pontiac в основному належать до категорії невеликих седанів, крім моделі Montana SV6. Цей кросовер мав показник GCWR у 8500 фунтів у 2006 році. G5 починався з 4141 фунта і до 2009 року знизився до 3902 фунтів. G6 залишався стабільним на рівні 4530 фунтів до 2008 року, коли знизився на 75 фунтів до 4455 фунтів. G8, великий седан з двигуном V8, мав значну межу в 6035 фунтів в останні два роки випуску. Grand Prix залишався на рівні близько 4627 фунтів. У Solstice не було вказано GCWR. Torrent коливався на рівні близько 7310 фунтів, а Vibe варіювався в діапазоні від 4350 до 4506 фунтів.
Повна маса буксированого причепа та автомобіля (GCWR) Porsche
Porsche тримав все просто. Cayenne був єдиною моделлю із зазначеним GCWR. Він становив 12 628 фунтів у 2006 та 2008 роках, а потім трохи збільшився до 12 650 фунтів у 2009 році. Моделі 911, Boxster та Cayman мають прочерки, що вказує на відсутність рейтингу буксирувальної здатності для цих спортивних автомобілів. Залишайте свої причепи у мріях.
Повна маса буксированого причепа та автомобіля (GCWR) Saab
Пропозиції Saab були нішевими, але здатними у своєму класі ваги. У 9-2X була скромна межа в 5220 фунтів. 9-3 починався з 5430 фунтів, трохи знизився, а потім в 2009 році різко збільшився до 5680 фунтів. 9-5 був великим седаном, зберігаючи стабільний показник 7 120 фунтів протягом усіх чотирьох років. 9-7X, платформа вантажівки GMT800 під іншим брендом, стабільно досягала межі 10 500 фунтів.
Повна маса буксированого причепа та автомобіля (GCWR) Saturn
Останні роки Saturn являли собою суміш невеликих автомобілів та важких позашляховиків. У моделей Ion та Sky не було зазначеного GCWR. Outlook починався з 9500 фунтів у 2007 році, потім значно знизився до 6872 фунтів у 2008 році і до 6852 фунтів у 2009 році. У мінівену Relay спостерігалося зниження з 8500 фунтів у 2006 році до 7918 фунтів у 2007 році. У VUE і VUE Hybrid показник починався приблизно з 4857 фунтів і до 2008 і 2009 років збільшився до приблизно 5439-5475 фунтів. Astra не мала рейтингу.
Повна маса буксированого причепа та автомобіля (GCWR) Scion
Scion не вказував GCWR для моделей tC, xB чи xD. Це були легкі платформи на основі імпортних автомобілів, які не були призначені для буксирування. Якщо вам потрібно щось тягнути, слід шукати інші варіанти.
Повна маса буксированого причепа та автомобіля (GCWR) smart
У smart fortwo 2008 року не було вказано GCWR. Це двомісний міський автомобіль. Сама ідея буксирування за його допомогою майже комічна.
Повна маса буксированого причепа та автомобіля (GCWR) Subaru
Subaru зосередився на своїй лінійці з повним приводом (AWD). B9 Tribeca починався з 7805 фунтів і в останні роки знизився до 6290 фунтів. Forester варіювався в діапазоні від 5640 до 5690 фунтів, перш ніж зникнути зі списку в 2009 році. Показники Impreza варіювалися: Wagon мав 5 195 фунтів, а Outback Sport — 5 208 фунтів у перші роки. У Legacy Sedan показник становив близько 6050-6120 фунтів. Сам Outback виріс з 6160 фунтів до 6207 фунтів. Baja мав рейтинг 6 035 фунтів.
Повна маса буксированого причепа та автомобіля (GCWR) Suzuki
Автопарк Suzuki був невеликим. У Aerio, Equator, Grand Vitara (у 2009 році) та SX4 не було зазначеного GCWR. Forenza залишався стабільним на рівні 3906 фунтів. Reno складав близько 3889 фунтів. Verona був на рівні 4530 фунтів. XL7 був важкоатлетом, починаючи з 6788 фунтів і збільшуючи показник до 7536 фунтів до 2008 року.
Повна маса буксированого причепа та автомобіля (GCWR) Toyota
Показники Toyota – це те місце, де ви знайдете серйозні автомобілі. 4Runner зберігав стабільний показник 9 195 фунтів. Avalon варіювався навколо 4640 фунтів. Camry починався без рейтингу, а потім з’явився з показником 4 413 фунтів у наступні роки. Corolla зросла з 4180 до 4373 фунтів.
FJ Cruiser мав рейтинг 9 200 фунтів. Highlander зазнав величезний стрибок. Він починався з 5170 фунтів, виріс до 6129 фунтів і залишився на цьому рівні. Highlander Hybrid був набагато більш здатним, збільшивши показник з 6220 фунтів до значних 8158 фунтів до 2008 року. Land Cruiser також зазнав великих збільшення, починаючи з 12 400 фунтів та закінчуючи 15 775 фунтами. Matrix залишався в діапазоні 4300-4515 фунтів. RAV4 був стабільним на рівні 4
Дані Volkswagen GCWR (2006–2009)
Німецька інженерна філософія стикається тут із жорсткою фізикою. Ми розглядаємо номінальну повну масу автопоїзда (GCWR) для автомобілів VW. Якщо ви буксируєте щось на Golf або Jetta, дані говорять про те, що ви залишилися наодинці з цією проблемою. Більшість записів для цих компактних автомобілів є порожніми. Це не помилка. Це означає, що офіційного рейтингу для буксирування немає. Ви не можете законно чи безпечно буксирувати причіп на базових моделях Beetle чи Rabbit у ці роки.
Touareg є винятком. Це єдиний автомобіль із конкретним числовим значенням.
У 2006 році Touareg мав показник GCWR 12 952 фунти.
До 2007 року він трохи зріс до 13034 фунтів.
У 2008 році з’явився Touareg 2, але рейтинг не вказано у початковій таблиці.
У 2009 році Touareg 2 повернувся з показником GCWR 12952 фунти.
Інші моделі? Зникли.
Мінівен Routan – це аномалія. У нього GCWR становить 6771 фунт. Місця для важкого човна майже немає.
Tiguan? 5748 фунтів.
Це ледве вистачає для невеликого відкидного кемпера. І навіть у цьому випадку ви працюєте на межі.
Якщо у вас є Passat Wagon 2009 року або Jetta Sport Wagon, не гадайте. Перевірте наклейку на дверному отворі. У таблиці їм нічого не вказано.
Дані Volvo GCWR (2006–2009)
Volvo грає за іншими правилами. Безпека першому місці, але обмеження за вагою однаково застосовуються.
XC90 – король цієї епохи.
XC90 2006 року: 8694 фунта.
XC90 2007 року: 8570 фунтів.
XC90 2008 року: 8570 фунтів.
XC90 2009 року: 8476 фунтів.
Показник знижується щороку. Чому? Можливо, посилення стандартів викидів. Можливе використання більш легких матеріалів. Не має значення. Межа висока. Ви можете буксирувати причіпний причіп.
XC70 – наступний найкращий варіант.
XC70 2006 року: 7125 фунтів.
XC70 2007 року: 7125 фунтів.
XC70 2008 року: 7549 фунтів.
XC70 2009 року: 7549 фунтів.
Показник різко зростає у 2008 році. Вибирайте моделі 2008 або 2009 року, якщо вам потрібна вантажопідйомність.
Седани? Не варто витрачати час.
S80 варіюється від 7184 до 7425 фунтів. Це дуже щільно.
S60? Близько 6900 фунтів.
V70? Приблизно від 6746 до 6984 фунтів.
Кабріолет C70 слабкий.
2006 рік: 7 222 фунти.
2007 рік: 5 942 фунти.
2008 рік: 5777 фунтів.
2009 рік: 5777 фунтів.
Це різке падіння. Модель 2006 року майже на 2 000 фунтів важча за GCWR. Конструктивні відмінності? Вага м’якого даху? Не має значення. Пізніші моделі легше. Найменша вантажопідйомність для буксирування.
Хетчбек C30 ще гірший.
2008 рік: 5 105 фунтів.
2009 рік























